De afdeling Hummelo/Keppel/Drempt van de vereniging VROUWEN VAN NU heeft een groot aantal leden van verschillende leeftijdscategorieën. De laatste jaren versterken jonge (werkende) vrouwen onze vereniging. Er hebben zich ook nieuwe leden uit plaatsen buiten de dorpskernen bij ons aangesloten (zoals uit Doesburg, Wehl, Doetinchem, Gaanderen, Didam, Zutphen en zelfs Nijmegen).

Voor elk wat wils
Iedereen heeft eigenlijk wel een liefhebberij. De één wroet graag met haar handen in de tuin, de ander zit liever met een boek op de bank, een derde zingt de sterren van de hemel en zo kun je een blad volschrijven. Veel Vrouwen van Nu vinden het gezellig, leerzaam, (ont-)spannend om hun passies te delen met andere Vrouwen van Nu. Zo zijn de zogenaamde 'interessegroepen' ontstaan. Onze afdeling heeft de volgende groepen: Kerstcommissie | Breiclub | Culturele kring | Kookclubs | Leeskringen | Reiscommissie | Tuinclub | Wandelclub. Ieder lid mag lid worden van deze interessegroepen. Meld je aan en er gaat een wereld voor je open! We stimuleren nieuwe initiatieven!

  • e-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
  • website: www.vrouwenvannu.nl/hummelokeppeldrempt
  • facebook: VanNuHummeloKeppelDrempt